Biały Dunajec 21-27 stycznia BRAK MIEJSC

Od 6 października możliwa jest rezerwacja miejsc na zimowisko 2018 w Białym Dunajcu.

BIAŁY DUNAJEC

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy Państwu różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Dodatkowo każdy może skorzystać
z pakietu językowego.😊

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach! Pojedziemy do Zakopanego, urządzimy góralski kulig z końmi i pieczeniem kiełbasek, a w drodze powrotnej przewodnik oprowadzi nas po tajemniczym Zamku Moszna. Chętni wykąpią się w termach w Bukowinie Tatrzańskiej.

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 3-/4- osobowych z łazienką, wyżywienie (4 posiłki dziennie), ubezpieczenie, wycieczka do Zakopanego, góralski kulig z końmi i pieczeniem kiełbasek, zwiedzanie Zamku Moszna z przewodnikiem, moc zabaw i atrakcji poza stokiem.

Pakiety narciarskie:

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem 
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem 
  • nauka i doskonalenie jazdy na snowboardzie 
  • samodzielna jazda na nartach/snowboardzie 

Pakiet rekreacyjny

Pakiet językowy

UWAGA!
Poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, potwierdzają Państwo zapoznanie się z Regulaminem Zimowiska oraz Warunkami Uczestnictwa. Dokumenty te znajdą Państwo w zakładce “Do pobrania”.