Biały Dunajec 21-27 stycznia BRAK MIEJSC

Od 6 października możliwa jest rezerwacja miejsc na zimowisko 2018 w Białym Dunajcu.

BIAŁY DUNAJEC

Termin wyjazdu: 21-27.01.2018

Zakwaterowanie: Dom Wczasowy  “Stanisława”

FORMULARZ REZERWACYJNY

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy Państwu różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Dodatkowo każdy może skorzystać
z pakietu językowego.😊

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach! Pojedziemy do Zakopanego, urządzimy góralski kulig z końmi i pieczeniem kiełbasek, a w drodze powrotnej przewodnik oprowadzi nas po tajemniczym Zamku Moszna. Chętni wykąpią się w termach w Bukowinie Tatrzańskiej.

Cena podstawowa: 810 zł + pakiet

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 3-/4- osobowych z łazienką, wyżywienie (4 posiłki dziennie), ubezpieczenie, wycieczka do Zakopanego, góralski kulig z końmi i pieczeniem kiełbasek, zwiedzanie Zamku Moszna z przewodnikiem, moc zabaw i atrakcji poza stokiem.

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej (4h) za dodatkową opłatą 45zł.

Pakiety narciarskie:

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem +270 zł
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +320 zł
  • nauka i doskonalenie jazdy na snowboardzie +320 zł
  • samodzielna jazda na nartach/snowboardzie +320 zł

Pakiet rekreacyjny: +170 zł

Coś dla tych, którzy od nart wolą łyżwy, spacery i zwiedzanie. W pakiecie: 3 wyjścia na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 4 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej, dodatkowa wycieczka do Zakopanego, odwiedzenie Muzeum Tatrzańskiego, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na sankach i jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Pakiet językowy: +100 zł

Wspaniała zabawa połączona z nauką! Nie będziemy siedzieć nad książkami , czas spotkań wypełnimy rozmowami w języku angielskim oraz mnóstwem gier i zabaw, podczas których dzieci przyswoją nowe słownictwo. Pakiet dla osób z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Przewidujemy 5 zajęć trwających około 1,5 – 2 godziny. Pakiet można łączyć z dowolną grupą (narciarską, snowboardową, rekreacyjną).

Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych!

UWAGA!
Poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, potwierdzają Państwo zapoznanie się z Regulaminem Zimowiska oraz Warunkami Uczestnictwa. Dokumenty te znajdą Państwo w zakładce “Do pobrania”.

FORMULARZ REZERWACYJNY