Wczasy zdrowotne (SPA) w Ustroniu

Czerwcowy wypoczynek w Beskidzie Śląskim dla dorosłych i rodzin! Połączenie ciszy i spokoju gór z ćwiczeniami poprawiającymi kondycję fizyczną to doskonały pomysł na zdrowy relaks. 🙂 Sama miejscowość – Ustroń – jako uzdrowisko, zwłaszcza latem ma do zaoferowania wiele atrakcji dla przyjeżdżających.

Komfortowe warunki zakwaterowania w ośrodku dysponującym własnym spa i wellness, a także jacuzzi i grotą solną dostępnymi dla gości sprawią, że odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy. Zwłaszcza po ćwiczeniach lub spacerach górskich.

Data: 9 – 15 czerwca

Cena: 990zł

W cenie wyjazdu: transport, 6 noclegów, pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje), ubezpieczenie, opieka pilota, niżej wymienione “Atrakcje w cenie wyjazdu”

Wyjazd z Dzierżoniowa i Świdnicy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Atrakcje w cenie wyjazdu

Tężnia solna, jacuzzi i basen

Każdy uczestnik podczas wyjazdu będzie dysponował trzema godzinami pobytu w tężni solnej, wejściem do basenu oraz zewnętrznego jacuzzi.

Tężnia solna korzystnie wpływa na poprawę kondycji dróg oddechowych, alergie, poprawę odporności, a także wycisza i poprawia koncentrację. Natomiast pobyt w jacuzzi to przyjemna, redukująca stres kąpiel, dzięki której dotleniamy organizm, a także stymulujemy go do usuwania toksyn.

Wjazd na Czantorię – spacer do Czech

Ustroń leży tuż przy granicy z naszymi południowymi sąsiadami – Czechami. Dlatego właśnie wybierzemy się na górską wycieczkę. Wjedziemy koleją linową na Czantorię, a następnie udamy się na spacer do górskiego schroniska już po stronie czeskiej. Zapewne na miejscu będzie można przeprowadzić małą degustację dobrodziejstw, z których Czesi słyną. 😉 W drodze powrotnej także skorzystamy z kolei linowej.

Wycieczka do Wisły

Wisła niemal każdemu kojarzy się ze skocznią im. Adama Małysza, którą będziemy mieli okazję zobaczyć podczas wycieczki. Zwiedzimy miasteczko, poznamy jego historię w pigułce, a także skorzystamy z jego uroków podczas czasu wolnego. 😉

Wycieczka do Ustronia

Ponieważ nasz ośrodek zlokalizowany jest w górach, zorganizujemy dla Państwa przejazd autokarem do centrum miasta. W centrum będzie możliwość spaceru bulwarami Wisły, podziwiać można piękny park wraz z amfiteatrem. Podczas wycieczki udamy się również na degustację wód zdrojowych.

Pakiety zdrowotne

Zdrowe plecy
Pakiet stworzony z myślą o osobach, które chcą poprawić kondycję swoich pleców, a także cierpią na bóle kręgosłupa.
 
Na pakiet składają się:
codzienne ćwiczenia Szkoły Zdrowych Pleców    (ok. 1,5h dziennie – 5 spotkań)
3 sesje Aquavibron 
to specjalistyczne urządzenie masujące sprawdza się szczególnie przy bólach kręgosłupa i stawów. Wibracyjny masaż leczniczy, który wykonuje się Aquavibronem na wybrane partie ciała, wspomaga także regenerację tkanek, ścięgien i kości.
okłady borowinowe – 4 plastry                         zastosowanie okładów przynosi ulgę w bólach kręgosłupa, szyi, barków, lędźwi, stawów, a także chorobach układu nerwowego
Cena: 250zł

 

Pakiet SPA
Pakiet stworzony dla osób, które pragną się zrelaksować, a także zażyć zabiegów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej.
 
Na pakiet składa się:
10 wejść do VACU
czyli bieżni lub rowerka w kapsule próżniowej – dzięki podciśnieniu wytwarzanemu przez urządzenie, tkanka tłuszczowa spala się czterokrotnie szybciej na brzuchu, udach i pośladkach, to także doskonały katalizator znikania cellulitu.
kąpiel algowa
detoksykująca, wyszczuplająca i wyszczuplająca kąpiel antycellulitowa
masaż relaksacyjny
przyjemny masaż częściowy ciała wykonany przez profesjonalistę
codzienna gimnastyka poranna – aby lepiej wejsć w nowy dzień 🙂
 
Cena: 250zł