Wczasy w Dramalj (Chorwacja)

Dramalj to malowniczo położone miasteczko w chorwackim regionie Kvarner połączone nadmorską promenadą z odległą o 3 km Crikvenicą. Hotel Dramalj zbudowany został nad samym morzem. Z jego tarasu można podziwiać piękną wyspę Krk, a także lazurowe wody zatoki. Hotel dysponuje restauracją i barem. Rano będą mogli Panstwo rozkoszować się aromatyczną kawą na dużym tarasie, z którego rozpościera się widok na piękną wyspę Krk, wieczorami natomiast delektować się widokiem malowniczych zachodów słońca.

Hotel położony jest w spokojnej dzielnicy, z dala od hałasu i ruchliwej ulicy. Plaże przed hotelem są skaliste i żwirowe. W recepcji można wypożyczyć parasole i leżaki. Na plaży jest wypożyczalnia rowerów, skuterów i motocykli (dodatkowo płatne), a także zaplecze gastronomiczne.

Bliskość plaży, ciepłego morza, licznych restauracji, barów oraz wspaniałe widoki sprawią, że na długo zapamiętają Państwo pobyt w Dramalj.

Wyjazd z Wałbrzycha, Świdnicy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich i Kłodzka

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Data: 5 – 15 wrzesień

cena:  1490 zł

dzieci do 7 roku życia: 750zł

Cena obejmuje:

  • 8 noclegów w pokojach 2-3 os. z łazienkami
  • wyżywienie HB (śniadania, obiadokolacje w formie bufetu)

  • przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, WC, video

  • ubezpieczenie NNW

  • dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie hotelu

  • fachową opiekę pilota w czasie trwania turnusu

  • dostęp do sejfu w recepcji hotelu

Cena nie obejmuje:

  • opłaty klimatycznej 1,2 euro za dzień pobytu

Aby Państwa pobyt był jeszcze bardziej urozmaicony proponujemy wycieczki fakultatywne:


wenecja

Wenecja

To prawdziwy cud, który po prostu trzeba zobaczyć.
Najbardziej romantyczne miasto świata położone na ponad 100. wyspach.
Zwiedzanie miasta św. Marka na pewno dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.
Wycieczkę zaczynamy wyjazdem autokarem do Punta Sabbioni, potem rejs statkiem do Wenecji – ok 25 min.
Miasto zwiedzamy z przewodnikiem, główne atrakcje, które zobaczymy to:
Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów, Wieżą Zegarową, Biblioteką, Prokuracjami oraz Wieża św. Marka, następnie Wielki Kanał, Most Rialto, Most Westchnień. Spacer urokliwymi uliczkami miasta.
Czas wolny. Powrót statkiem do Punta Sabbioni, powrót autokarem do Crikvenicy.

Cena: 50 euro


Jeziora Plitvickie

Poranny przejazd autokarem do Parku Narodowego wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO zapewni nam całodzienną moc atrakcji. Podczas zwiedzania popłyniemy statkiem, a także przejedziemy kolejką pomiędzy kolejnymi przystankami. Krystalicznie czysta, turkusowa woda jezior pozwoli na obserwację podwodnej fauny i flory. Całokształtu dopełnią liczne wodospady oraz otaczająca zieleń Parku.

Cena: 50 euro


Rijeka

Rijeka i Opatija

Rijeka to największy chorwacki port zbudowany wokół zatoki. Podczas wycieczki przejdziemy Korzo – głównym deptakiem miasta, zrobimy zakupy na głównym targowisku, zwiedzimy Zamek Trsat, skąd podziwiać będziemy wspaniałe widoki na całą Rijekę i okolice. Nie zabraknie również przyjemności dla ducha. W Rijece mieści się Sanktuarium Matki Boskiej oraz wspaniały Kościół Matki Boskiej z Lourdes należący do Kapucynów.

W Opatiji – zwanej Perłą Adriatyku – oprócz zabytkowych kościołów znajdziemy również piękne XIX-wieczne wille, parki i 12-kilometrowy nadmorski deptak Lungo Mare ze wspaniałymi widokami.

Cena: 15 euro


Fish picnic

Fish picnic

(wycieczka całodniowa statkiem)
Podczas rejsu statkiem widoczna będzie panorama Crikvenicy oraz wyspy Krk. Podczas wyprawy odwiedzimy Šilo, gdzie będą mogli Państwo zjeść obiad oraz samodzielnie napawać się urokami miasteczka. W drodze do Vrbnika nastąpi degustacja win i rakiji. Powrót do Crikvenicy.

Cena: 30 euro

UWAGA! Wycieczki odbywają się przy minimum 30 chętnych.