Ustroń 2019

Zimowisko Premium z opcją wyjazdu rodzinnego!

FORMULARZ REZERWACYJNY– zapisy ruszyły!

Termin wyjazdu: 3-9.02.2019

Zimowisko w Ustroniu dedykujemy uczestnikom chcącym szlifować umiejętności pod okiem instruktora oraz samodzielnie jeżdżącym. Ofertę kierujemy do wytrwałych narciarzy – jeździmy od śniadania do obiadokolacji (ok 6h dziennie). Wysoki standard zakwaterowania.

MOŻLIWY WYJAZD RODZINNY

Wyjazd kierujemy nie tylko dla dzieci, ale również dla całych rodzin. Zakwaterowanie w apartamentach rodzinnych (sypialnia z pokojem dziennym) lub pokojach 2-osobowych w komfortowym hotelu pozwoli na spokojny wypoczynek po narciarskim wysiłku.

Cena dzieci: 930zł

Cena dorośli: 1050zł

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych z łazienką/apartamentach rodzinnych (sypialnia i pokój dzienny), wyżywienie (śniadania, przekąski na stok, obiadokolacja), ubezpieczenie, wycieczka do Wisły, wycieczka do zamku w Mosznej, zwiedzanie Ustronia, inhalacje w grocie solnej, jacuzzi. Możliwość wykupienia pakietu fakultatywnego – Aquapark w Hotelu Gołębiewski oraz kulig z poczęstunkiem w chacie góralskiej w łącznej cenie 60zł. 3

Główne atrakcje:

Wycieczka do Wisły

Podczas wyjazdu zobaczymy skocznię im. Adama Małysa, na której odbywają się zawody Pucharu Świata, poznamy centrum miasteczka oraz zrobimy zakupy lokalnych przysmaków.

Zamek w Mosznej

Bajkowy pałac stu wież, którego nie powstydziłby się nawet Disney! Zwiedzimy go z przewodnikiem, aby zgłębić jego największe tajemnice. 🙂

Jacuzzi  i grota solna

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z jacuzzi oraz godziny inhalacji w grocie solnej.

Aquapark w Hotelu Gołębiewski + kulig z końmi    i pieczeniem kiełbasek (pakiet fakultatywny)

Relaks w basenach aquaparku z pewnością pozwoli na odprężenie ciężko pracujących na stoku mięśni. 🙂 Kolejną atrakcją w pakiecie będzie kulig z poczęstunkiem w chacie góralskiej!

Koszt pakietu 60zł

Grupy

Grupa narciarska:

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem +320
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +350
  • samodzielna jazda na nartach +350

Grupa snowboardowa: 

  • doskonalenie jazdy na snowboardzie z instruktorem +380
  • samodzielna jazda na snowboardzie +350
Wypożyczenie sprzętu – oferta zostanie przedstawiona przed wyjazdem.
 

Pakiet językowy: +100 zł

Wspaniała zabawa połączona z nauką! Nie będziemy siedzieć nad książkami , czas spotkań wypełnimy rozmowami w języku angielskim oraz mnóstwem gier i zabaw, podczas których dzieci przyswoją nowe słownictwo. Spotkania przewidziane są dla osób z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Przewidujemy 5 godzin zajęć. Można je łączyć z dowolnym pakietem (narciarskim, snowboardowym, rekreacyjnym).

Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych!

FORMULARZ REZERWACYJNY –  zapisy ruszyły!