Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie II

Ze względu na duże zainteresowanie jakim cieszyły się zapisy na Jarmark w Dreźnie, postanowiliśmy otworzyć dodatkowy wyjazd tego samego dnia w nieco innej formie. 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W programie:

Zwiedzanie Drezna z przewodnikiem

Są takie miejsca, o których historii warto wiedzieć. Do tych miejsc z pewnością zalicza się Drezno, którego burzliwą historię poznamy z ust eksperta w tej dziedzinie. Spacer 2-godzinny.

Obiad – tradycyjny sznycel

My też nie lubimy zwiedzać o pustym żołądku! A skoro gościmy w Niemczech, nie może zabraknąć tradycyjnego sznycla! Naturalnie z dodatkami. 🙂

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie

Zwieńczeniem wycieczki będzie słynny Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie można rozkoszować się doskonałą atmosferą, słynnym Gluehwein czy lokalnymi smakołykami. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci – licznych występów i pokazów.

 

Informacje organizacyjne

Wyjazd odbędzie się 15 grudnia w godzinach porannych (szczegółowe informacje w mailu po zapisie). Planowy powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 80zł + 20euro /os

W cenie: transport, zwiedzanie Drezna z przewodnikiem, obiad – tradycyjny sznycel z frytkami i surówką, czas na Jarmarku Bożonarodzeniowym, ubezpieczenie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY