Biały Dunajec 2019

BIAŁY DUNAJEC

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  – zapisy ruszyły!

Termin wyjazdu: 27.01-2.02.2019

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy Państwu różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Dodatkowo każdy może skorzystać z pakietu językowego.

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach!

Cena: 850zł

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 3-/4- osobowych z łazienką, wyżywienie (4 posiłki dziennie), ubezpieczenie, kulig, wycieczka do Zakopanego, wieczór góralski, moc zabaw i atrakcji poza stokiem.

Główne atrakcje

Kulig z ogniskiem

Wozy zaprzęgnięte w piękne konie przewiozą nas ulicami Białego Dunajca na urokliwą polankę, na której czekać nas będzie ognisko i pieczenie kiełbasek oraz rozgrzewające napoje.

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, zwiedzimy Pęksowe Brzysko, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Wieczór góralski

Podhale ma swoje bogate tradycje muzyczne, wokalne oraz historyczne. Swoją wiedzą o regionie podzielą się z nami górale, którzy zaprezentują tradycyjny strój, pokażą instrumenty i nauczą przyśpiewek. 🙂

Termy Bukovina – wycieczka fakultatywna

4-godzinne wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji! Koszt 60zł.

Grupy

Każdy z uczestników wybiera grupę narciarską/snowboardową lub rekreacyjną. Pakiet językowy są opcją dodatkową do wybranej już grupy.

Grupa narciarska:

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem +280 zł
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +330 zł
  • samodzielna jazda na nartach/snowboardzie +330 zł

Wypożyczenie pełnego sprzętu +150zł

Grupa snowboardowa:

  • nauka jazdy na snowboardzie +300 zł
  • doskonalenie jazdy na snowboardzie +350 zł
  • samodzielna jazda na snowboardzie +330 zł

Wypożyczenie pełnego sprzętu +150zł

Grupa rekreacyjna: +180 zł

Coś dla tych, którzy od nart wolą łyżwy, spacery i zwiedzanie. W pakiecie: 3 wyjścia na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 4 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej, dodatkowa wycieczka do Zakopanego, odwiedzenie Muzeum Tatrzańskiego, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na sankach i jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Pakiet językowy: +100 zł

Wspaniała zabawa połączona z nauką! Nie będziemy siedzieć nad książkami , czas spotkań wypełnimy rozmowami w języku angielskim oraz mnóstwem gier i zabaw, podczas których dzieci przyswoją nowe słownictwo. Spotkania przewidziane są dla osób z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Przewidujemy 5 godzin zajęć. Można je łączyć z dowolnym pakietem (narciarskim, snowboardowym, rekreacyjnym).

Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  – zapisy ruszyły!